ERSUR TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Ersur Tekstil dünyanın en büyük el örgü üretim firmalarından biridir. 1997 yılında kurulmuştur. Şirket genel olarak tekstil sektöründe iş yapmakta olan KARBEL ŞİRKETLER GRUBU’nun bir parçasıdır. 2015 te Türkiyenin en büyük 500 ihracatçısı sıralamasında Karbel Grubu 180. Sıradadır. Üretimde ana kalem olarak üst kalite ekru ve boyalı Akrilik elyaf kullanılmaktadır. Bunun yanında bir çok ürün saf yün ve yün karışımları da içermektedir. Yine piyasada en çok rağbet gören ve en kaliteli Güney Amerika ve Avusturalya Yünlerin i kullanılmaktadır. Buna ek olarak Güney Afrika moheri ve Peru Alpakası da ürün gamımızda lüks ürünler olarak bulunmaktadır. Yumuşak naylon, viskon, tweed ve keten elyaflar da diğer yoğun kullanılan hammaddelerdir.

Yüksek hacimli hazırlama hattına sahip olup ve bunun desteklediği günlük 30 ton ve üstü verebilen İplik Eğirme birimi mevcuttur. Tesislerde Hem kamgarn hem yarı – kamgarn üretimi yapabilmektedir. Buna ek olarak Fantezi iplik üretimi de mevcut olup el örgüsü dışında Italyan pazarını da bu kalitelerle desteklemektedir.

Dünyanın en iyi Kukalama makinaları sayılan G&W ve bunun yanında yine çok bilinen Croon Lucke markalarıyla desteklenen 35-40 ton/gün kapasite mevcuttur. Tesislerde Buna ek olarak bir Boyahaneye de sahip olup, Tow Boyama – Çile ve Bobin Boyama, Akıllı Baskı Çile ve Kontinu Boyama da yapılmaktadır. 12 tonluk çile boyama, 8 tonluk bobin boyama ve 5 tonluk tow boyama kapasi ile Avrupa’daki tek tesiste en büyüklerinden biri durumundadır. Tüm bu çeşitli birimler tam donanımlı laboratuarla desteklenmektedir.

Ersur, El örgü üretimi için ihtiyaç duyulan tüm Kalite sertifikalarına sahip durumdadır.

5 Kıtada 40’ın üstü ülkeye ihracat yapılmaktadır. Müşterileri dünya piyasasında en bilindik markaları ve mağaza zincirleridir. Amerika, Kanada, İngiltere, Almanya, Brezilya, Japonya ve Avustralya bu ülkelerden bir kaçıdır.

ÜRÜNLER:

  • Klasik el örgü iplikleri
  • Bebek iplikleri
  • Lüks karışımlı el örgü iplikleri
  • Çorap iplikleri
  • Yarı Fantezi iplikler
  • Fantezi iplikler


Siteye Git